O firmie

Tusze i tonery marki FIL

Sprawdzona jakość
gwarancja_nagrody_3

firma_1

fil_refil

Nasza firma powstała w 1994 roku.
Polska firma, dobra jakość tuszy i tonerów własnej marki FIL.

Biuro oraz magazyn mieszczą się w Grodzisku Mazowieckim.

Pro Office jest jednym z wiodących sprzedawców na rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonałej znajomości rynku i wysokim kwalifikacjom naszej kadry, produkty marki FIL cieszą się zasłużonym uznaniem naszych klientów, zarówno detalicznych, jak i biznesowych.
W ofercie marki FIL znajdują się nie tylko tusze i tonery, sprzedajemy cała gamę produktów takich, jak: FIL papier photo, FIL papier xero, FIL Refill (zestawy do samodzielnej regeneracji), rolki papierowe do faksów, sprężone powietrze, i inne.

Dla zaspokojenia zróżnicowanych potrzeb rynku prowadzimy także dystrybucję tuszy i tonerów marek HP, Epson, Canon, Lexmark, Xerox, Panasonic, Philips, Brother, Samsung, Toshiba, Minolta, Oki, Ricoh.

Marka

Nasze produkty

Głównym celem działalności firmy Pro Office jest oferowanie klientom jak najlepszych produktów. To sprawia, że stale udoskonalamy swoje produkty, poszerzamy ofertę i nie obawiamy się stawać w szranki z innymi producentami.

Starania o jakość zostały dostrzeżone i docenione przez niezależnych ekspertów,w 2004 i 2007 roku w kategorii „Jakość” (10/2004) oraz w kategorii Cena/Jakość (12/2007) zostaliśmy zwycięzcą w przeprowadzonych przez magazyn „Komputer Świat” testach wkładów do drukarek atramentowych.

FIL to marka, która daje klientom wiele korzyści, wynikających nie tylko z jakości produktu, ale także z organizacji sprzedaży oraz z serwisu.

Produkty marki FIL mają dobrą wydajność , a każdy klient ma możliwość sprawdzenia jakości i wydajności przed zakupem. Oferta marki FIL obejmuje kilkadziesiąt pozycji, wszystkie produkty są dostępne w naszym sklepie oraz w sprzedaży wysyłkowej. Pełną informację o produktach marki FIL można uzyskać pod numerem infolinii: 22 724 31 54 oraz na stronie internetowej: www.fil.com.pl.

Na jakość marki składa się nie tylko jakość użytkowa produktu, jego bezawaryjna eksploatacja, estetyka, ale także obsługa sprzedaży na najwyższym poziomie. Wykwalifikowana kadra sprzedawców, to młodzi ludzie, którzy nie tylko znają się na sprzedaży, oraz na walorach produktów ale z pasją podchodzą do swojej pracy.

Lubimy ekstremalne wyzwania

To motto marki

Lubimy ekstremalne wyzwania – to motto marki, które jest inspiracją do działania oraz do coraz pełniejszego zaspakajania potrzeb rynku.

firma_1firma_2

Zadzwoń do nas (22) 724 31 54 lub
Napisz